خريد بليط هواپيما ايران اير
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است قالب وبلاگ
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 5012
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

شرايط كنسلي بليط چارتر كاملا به شركت هاي مسافربري دارد كه بليط و صندلي هاي تمام يا بخشي از يك هواپيما را چارتر كرده اند. اين شركت هاي چارتركننده كاملا حق تعيير شرايط كنسلي بليط چارتر را دارند و بايد اين موضوع را به تاييد شركت هاي هواپيمايي برسانند.

براي خريد بليط چارتر هواپيما داخلي وارد كردن كد ملي و در پروازهاي خارجي شماره پاسپورت و نحوه رزرو بليط براي سفارت الزامي ميباشد. در صورت هر گونه اشتباه مسئوليت آن به عهده فرد رزرو كننده ميباشد.

بليط هاي خريداري شده اي كه كمتر از ۵ ساعت به زمان پرواز مانده را حتما به صورت تلفني پيگيري كنيد تا نام مسافر در ليست پرواز وارد شده باشد.

شرايط كنسلي بليط چارتر فقط در روزهاي غير تعطيل و ساعات اداري ميسر است.

در صورت نياز به استرداد بليط ، تامين كننده به عنوان واسط وارد عمل شده و طبق قوانين چارتر كننده ، بليط را مسترد كرده و پس از دريافت وجه از چارتر كننده مبلغ بليط با كسر خسارات به مسافر عودت داده خواهد شد .

تذكر : در مواردي نيز ممكن است تامين كننده اقدام به ارائه شماره حساب مسافر نموده و مسافر را مستقيما به چارتر كننده پيوند داده و عمليات استرداد توسط مسافر راساٌ صورت پذيرد و تمامي چارتر كننده گان ملزم به رعايت قوانين CRCN   هستند ليكن در بعض از موارد ، برخي از آژانس ها بطور غيرقانوني خود را ملزم به رعايت اين قانون ندانسته و قوانين خاص خود را به اجرا در ميآورند، در اين موارد نيز تامين كننده هيچ مسئوليتي نخواهد داشت .

در اين موارد به درخواست مسافر، مشخصات چارتر كننده اعلام شده و مسافرمي تواند به استرداد بليط و احقاق حقوق خود اقدام كند.

كلاسهاي ارزان قيمت از شرايط كنسلي بليط چارتر خارج هستند و امكان كنسل و استرداد آنها وجود ندارد.

كيفيت هواپيمايي ايران اير كلاس    N

آسمان    كلاس    B

تابان     كلاس  U – H

قشم اير  كلاس   N- R

كاسپين  كلاس L   نود درصد جريمه دارد

ماهان كلاس W  نود درصد جريمه دارد

 

تغيير نام :

تغيير نام بليط درصورت امكان، توسط خود مسافر و با همكاري تامين كننده صورت مي گيرد و خسارات آن با مسافر خواهد بود .

 

جابجايي بليط :

جابجايي بليط چارتر تنها با سهميه ي بليط آژانس چارتر كننده ي اوليه امكان پذير است و پرداخت خسارات احتمالي بر عهده ي مسافر ميباشد .

 

جاماندن مسافر:

متاسفانه بنابر شرايط كنسلي بليط چارتر در پروازهاي چارتر، جاماندن مسافر به منزله خسارت صد درصد است و هيچ وجه اي برگردانده نميشود و تمامي مسئوليت آن با مسافر است .

تغيير زمان پرواز توسط آژانس چارتر كننده

در برخي از شرايط كنسلي بليط چارتر آژانس چارتر كننده بنا بر دلايلي از جمله كنسل شدن پرواز و ديگر موارد اقدام به تغيير ساعت پرواز ويا حتي تامين كننده هواپيمايي و … مينمايد كه در اين موارد نيز تامين كننده مسئوليتي نداشته و تنها وظيفه اطلاع رساني را برعهده خواهد داشت.

 

بليط هاي با نرخ بالاتر از نرخ مصوب :

در برخي از موارد چارتر كننده اقدام به فروش بليط خارجي با نرخي بالاتر از نرخ مصوب مينمايند  كه در توجيه خدمات تور و… را براي قانوني شدن اين امر به مسافر تحميل خواهد نمود. (در برخي از موارد نيز بطور غير قانوني اقدام به اين امر مي نمايند)

در چنين مواردي شركت هيچگونه مسئوليتي نخواهد داشت و كليه مسئوليت ها متوجه چارتر كننده بوده و تامين كننده منصرف از نرخ  بليط خارجي تنها بابت تامين بليط كارمزد متعارف خود را دريافت مينمايد.

هر گونه خريد از اين سايت خريد بليط دل سفر به صورت آنلاين، آفلاين، تماس تلفني و يا موبايلي به صورت مستقيم و غيرمستقيم به منزله تاييد قوانين است

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۴۴:۵۷ ] [ پاوه ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

خريد بليط هواپيما ايران اير
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب