خريد بليط هواپيما ايران اير
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است قالب وبلاگ
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 198
دیروز : 263
افراد آنلاین : 1
همه : 39918
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

رفتن به مسافرت كمك بسيار بزرگي به انسان در زمينه كنترل مشكلات زندگي، دوري از روزمرگي ها، تصحيح روابط خانوادگي و دوستانه مي كند. يكي از راه حل هايي كه امروزه تمامي روانپزشكان جلوي بيماران خود مي گذارند، مسافرت است. بسياري از اين روانپزشكان معتقدند كه انسان ها با فرار از روزمرگي مي توانند فضاي جديد فكري را تجربه نمايند. اين فضاي جديد مي تواند با شادي و اثر درماني همراه باشد.

همانطور كه واقفيد جامعه از انسان هاي مختلف با تراز فكري گوناگون تشكيل شده است. براي اين كه بتوان اين ترازها را در كنار يكديگر قرار دهيم، مستلزم همسان سازي در جامعه خواهيم بود. هر يك از اين افراد اگر از لحاظ روحي در بالاترين سطح خود قرار داشته باشند، جامعه شادتر و مفيد تري خواهيم داشت. از اين رو مسافرت يكي از كارهايي است كه معاملات روحي جامعه را تنظيم مي كند. اگر هر فرد با سفر بتواند روحيات خود را صيقل دهد، بالطبع جامعه زيباتري خواهيم داشت.

انتخاب وسيله نقليه عوامل متعدد بسياري در سفر تاثيرگذار خواهد بود. يكي از اين عوامل مهم تاثير گذار انتخاب وسيله نقليه مناسب براي مسافرت است. هر انسان با توجه به خلقيات و ميزان بودجه وسيله نقليه را انتخاب مي نمايد. به طور كلي وسيله هاي نقليه اي را كه مسافران استفاده مي كنند را مي توان به ۵ دسته، اتوبوس، قطار، هواپيما، كشتي و ماشين شخصي تقسيم بندي كرد. بليط هواپيما، اتوبوس، قطار و غيره كدام مناسب سفر است؟

حال سوال اينجاست كدام يك از اين وسيله هاي نقليه براي سفر مناسب است؟ چه عواملي مي تواند بر انتخاب وسيله نقليه مناسب سفر تاثيرگذار باشد؟ ما در اين مطلب به سوال هاي مختلفي پاسخ خواهيم داد. در ادامه مطلب ما را ياري كنيد.

عوامل تاثيرگذار بر انتخاب وسيله نقليه براي سفر

سرعت، امكانات و هزينه سه عامل مهم بسيار تاثيرگذار بر انتخاب وسيله نقليه هستند. هر كدام از وسيله هاي نقليه كه بتوانند اين سه موضوع را با يكديگر پوشش دهند انتخاب مناسبي براي سفر خواهند بود.

در بين وسيله هاي نقليه معرفي شده در بالا فقط هواپيما است كه مي تواند اين سه موضوع مهم را با هم داشته باشد. سرعت اولين و مهمترين مقوله در سفر است كه بسياري از مسافران هواپيما را به همين دليل انتخاب مي نمايند. با خريد بليط هواپيما مسافران مي توانند در سفر وقت كمتري را بگذرانند و بيشتر به گشت و گذار در مقصد مورد نظر بپردازند. ذخيره زمان در سفر را فقط با استفاده از هواپيما مي توان لمس كرد.

هزينه ها را كاهش دهيد

بعد از سرعت اين امكانات است كه در سفر براي بسياري از مسافران حائز اهميت خواهد بود. اگر تمامي وسايل نقليه موجود در سيستم حمل و نقل ريلي را بررسي كنيد به درستي متوجه خواهيد شد كه امكانات هواپيما بسيار بيشتر از ساير وسايل نقليه ديگر است. به نوعي امكانات ساير وسايل نقليه در قياس با هواپيما قابل مقايسه نيست. شايد بسياري از ما هزينه هاي سفر با هواپيما را بسيار بيشتر از وسيله هاي نقليه ديگر مانند قطار، اتوبوس و كشتي بدانيم ولي اين امر كاملا نادرست است. در بسياري از مواقع قيمت بليط هواپيما كمتر از بها بليط ساير وسايل نقليه لاست. با مراجعه به سايت تيك بان و اجراي تكنيك هاي ساده كه در همين سايت گفته مي شود، بليط ارزان هواپيما را خريداري كنيد و هزينه هاي سفر خود را به طور قابل ملاحظه اي كاهش دهيد.

منبع: سفر بر هر درد بي درمان دواست

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۳:۴۲ ] [ پاوه ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

خريد بليط هواپيما ايران اير
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب