خريد بليط هواپيما ايران اير
نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 94688
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

دل سفر يك سايت خريد بليط هواپيما مي باشد كه به شما اين امكان را مي دهد تا بليط هواپيما (Airfare) را به راحتي و با قيمت خوب تهيه كنيد. سايت هاي زيادي در جهت رزرو وخريد بليط هواپيما در فضاي مجازي راه اندازي شده اند تا بتوانند مشتري هاي بيشتري را براي خود دست و پا كنند و در ضمن بتوانند خدمات خودشان را سريع تر و به آسان ترين شكل ممكن به مسافران ارائه نمايند.

تهيه بليط هواپيما اين روز ها در همه جاي دنيا به صورت اينترنتي در حال انجام هست. مثل اين سايت (airline tickets) كه مشهور است. مراكز خدماتي و آژانس هاي مسافرتي در كنار شركت هاي هواپيمايي با به كارگيري تكنيك هاي مدرن فضاي كاري خودشان را از حالت سنتي به فضاي الكترونيكي تبديل كرده اند. اين كار باعث شده تا دامنه فعاليت هاي خودشان را گسترش بدهند و از طرفي رضايت مسافرين را براي خريد بليط هواپيما از طريق اينترنت جلب كنند.

سايت هاي معتبر رزرو بليط هواپيما

همه آژانس ها و شركت هاي هواپيمايي سعي مي كنند با راه اندازي سايت بليط هواپيما، خدمات توريستي خود را در زمينه فروش بليط هواپيما بالا ببرند و با توجه به نيازهاي مسافران تنوع بليط هاي ارائه شده خودشان را بيشتر كنند. در اين بين رقابت هاي تنگاتنگي نيز در ميان اين شركت ها و آژانس ها شكل گرفته كه باعث رونق اين كسب و كار و ترغيب بيشتر مسافران براي استفاده از خدمات خريد اينترنتي بليط هواپيما شده است و حتا در مواردي نيز منجر به ارائه [بليط ارزان] شده اند.

اين مراكز نيز روزانه سعي مي كنند روش هاي تازه تري را براي پيشرفت در كارشان و جلب مشتري بيشتر به كار بگيرند.

فروش آنلاين بليط هواپيما

قابليت خريد بليط هواپيما يكي از اصلي ترين خدماتي است كه شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي فروش [بليط خارجي] به صورت اينترنتي به مسافران ارائه مي دهند. با اين روش مسافران براي خريد بليط هواپيما راحتي بيشتري خواهند داشت و مجبور به مراجعه حضوري به آژانس هاي مسافرتي و شركت هاي هواپيمايي نخواهند بود و از طرفي نيز اين مجموعه ها نيز خواهند توانست خدمات خودشان را با افزايش مسافران تحت پوشش خود توسعه دهند.

خريد بليط هواپيما از سايت هاي اينترنتي امكانات زيادي نمي خواهد، فقط كافي است با رايانه، لپ تاپ، تبلت يا موبايل خودتان به اينترنت متصل شويد و با داشتن رمز دوم كارت بانكي اقدام به خريد بليط هواپيما كنيد.

استعلام بليط هواپيما

خريد بليط هواپيما از سايت هاي اينترنتي منجر به صرفه جويي در وقت و هزينه هاي شما خواهد شد. شما ديگر مجبور نيستيد براي خريد بليط هواپيما به مكان خاصي مراجعه كنيد مسير طولاني را براي رسيدن به آنجا سپري كنيد و وقت خودتان را براي خريد يك بليط هدر بدهيد. شما بدون اينكه محدوديت زماني و مكاني براي خريد بليط هواپيما داشته باشيد در هر كجا كه باشيد و در هر زماني كه بخواهيد مي توانيد به آساني از طريق اينترنت اقدام به خريد بليط هواپيما كنيد و پرواز دلخواه خودتان را براي مسافرت تان انتخاب نماييد.

  • در اين روش همه مراحل خريد بليط هواپيما به صورت آنلاين انجام مي شود و اگر پرسشي در اين مراحل براي شما پيش بيايد مي توانيد با شماره تلفن هاي موجود در سايت براي رفع آنها تماس بگيريد. همكاران ما به صورت شبانه روزي آماده پاسخگويي به پرسش هاي شما درباره مراحل خريد آنلاين بليط هواپيما هستند.

 

بليط هواپيما تهران

اگر شما هم براي بليط هواپيما تهران جستجو مي كنيد و مي خواهيد بليط هواپيما را بخريد را براي سفر خودتان انتخاب كرده ايد بايد براي سفر با هواپيما آمادگي هاي لازم را داشته باشيد، اولين مورد براي شما اين است كه بليط هواپيماي خودتان را از طريق اينترنت خريداري كنيد. براي اين كار نياز به مواردي داريد كه در زير آنها را براي شما براي بليط هواپيما تهرانبيان مي كنيم.

  • مدارك لازم براي خريد بليط هواپيما
  1. اولين موردي كه براي خريد بليط هواپيما نياز داريد تهيه رمز دوم براي كارت بانكي تان است. فرقي نمي كند كه كارت بانكي شما متعلق به كدام باشد همين كه آن بانك جزء بانك هاي عضو شتاب باشد كافي است. اگر تا كنون براي كارت بانكي خودتان رمز دوم تهيه نكرده ايد مي توانيد به يكي از خودپردازهاي بانك صادر كننده كارت خودتان مراجعه كنيد و از آنجا به آساني براي كارت بانكي تان رمز دوم تهيه كنيد. رمز دوم كارت بانكي بعد از وارد كردن اطلاعات تان براي پرداخت هزينه خريد بليط هواپيما موردنيازتان خواهد بود.
  2. دومين مورد داشتن يك ايميل (Email) يا همان پست الكترونيكي معتبر است، شما بعد از خريد بليط هواپيما تمامي اطلاعات موردنياز بليط خريداري شده را در ايميل تان دريافت خواهيد كرد، پس براي اينكه بتوانيد اين اطلاعات را دريافت كنيد بايد يك پست الكترونيكي معتبر داشته باشيد و آن را در هنگام خريد بليط هواپيما در قسمت مورد نياز وارد كنيد. اين ايميل فقط براي ارتباط با شما و ارسالمشخصات بليط خريداري شده توسط شماست. و هيچ كاربرد ديگري ندارد.
  3. در ضمن اين ايميل شما در پيش ما به صورت امانت است و به صورت مخفي خواهد ماند و افراد ديگري قادر به ديدن آن نخواهند بود. اگر شما ايميلي تا به اكنون ايجاد نكرده ايد مي توانيد از ايميل دوستان مورد اعتماد يا يكي از اعضاي خانواده استفاده كنيد و يا اينكه خودتان دست به كار شويد و يك ايميل اختصاصي براي خودتان در يكي از سامانه هاي ارائه دهنده ايميل ايجاد كنيد.
  4. بعد از خريد شما، مشخصات بليط به اين ايميل فرستاده مي شود و در ضمن مي توانيد آخرين خبرهاي مربوط به بليط ها را نيز ايميل تان مشاهده كنيد. همچنين علاوه بر ايميل، هر زماني كه به حساب كاربري خودتان در سايت نيز مراجعه كنيد مي توانيد بليط هاي خريداري شده خودتان را مشاهده كنيد.
  • مرحله سوم

سومين مورد براي خريد اينترنتي بليط هواپيما داشتن پاسپورت براي سفرهاي خارجي است. اگر قصد سفر به خارج از كشور را داريد بايد نسبت به تهيه پاسپورت تان اقدام كنيد. براي خريد بليط هواپيما پروازهاي خارجي بايد پاسپورت شما داراي حداقل شش ماه اعتبار باشد. شما در هنگام خريد بليط هواپيما، شماره و مهلت مانده پاسپورت تان را وارد خواهيد كرد. همچنين اسامي مسافران به صورت انگليسي نيز در هنگان خريد نياز است كه بهتر است طرز نوشتاري اين اسامي با آنچه در پاسپورت نوشته شده هماهنگ باشد. براي اينكه در مورد تهيه بليط پرواز هاي خارجي بيشتر بدانيد مطلب ما را در اين باره بخوانيد.

مراحل خريد بليط هواپيما

بعد از اينكه موارد بالا را آماده كرديد مي توانيد به آساني اقدام به خريد بليط هواپيما از طريق اينترنت كنيد. شما براي خريد وارد سايت ما شويد و بخش مربوط به خريد بليط هواپيما را پيدا كرده و مراحل خريد را يكي بعد از ديگري انجام دهيد. در ابتدا بايد مقصد، زمان حركت و تعداد مسافرات را در بخش تعبيه شده وارد كنيد تا فهرستي از تمامي پروازهاي موجود براي آن مقصد و آن زمان در مقابل چشم هاي شما ظاهر شود. لطفا قبل از هر چيز قوانين مربوط به بليط چارتر را مطالعه كنيد.

بليط اينترنتي

در اين مرحله شما با توجه به خواسته خودتان، و قيمت هاي بليط هاي موجود مي توانيد بليط دلخواه خودتان را انتخاب كنيد و نسبت به خريد آن اقدام نماييد. همچنين در طول انتخاب بليط هواپيما به تمامي شرايط هواپيما مثل نوع پرواز، اسم شركت ارائه دهنده بليط هواپيما، چارتر يا سيستمي بودن بليط دسترسي خواهيد داشت و هر يك از اين موارد را مي توانيد براي رسيدن به گزينه مورد دلخواه تان محدود يا فيلتر كنيد تا فقط گزينه هايي در مقابل شما به نمايش در بيايد كه به نياز و خواسته شما نزديك تر است. با اين كار انتخاب شما براي خريد بليط هواپيما راحت تر خواهد شد.

چك كردن بليط هواپيما بعد از خريد

شما با محدود كردن گزينه ها مي توانيد قيمت بليط ها، بازه زماني پرواز هواپيما را با نياز خودتان هماهنگ كنيد و آنها را با توجه به مورد دلخواه خودتان دسته بندي نماييد. تمامي اين موارد شما را در جهت خريدي مطمئن كمك مي كنند. بهتر است به ليست قيمت بليط هواپيما در سال جديد و ليست قيمت جديد بليط هواپيما داخلي را بررسي كنيد. بعد از اينكه با دقت تمامي بليط ها را بررسي كرديد مي توانيد بليط انتخابي خودتان را تيك زده و بر روي گزينه خريد بليط كليك كنيد تا به مرحله هاي بعدي خريد بليط هواپيما وارد شويد.

بعد از اين كار شما به قسمتي وارد مي شويد كه بايد اسامي و مشخصات مسافران را با توجه به سن آنها در بخش هاي مربوطه بنويسيد. نام و نام خانوادگي، شماره ملي، تاريخ تولد و شماره پاسپورت براي سفرهاي خارجي از جمله مشخصاتي است كه به آنها در اين بخش نياز خواهيد داشت. در نوشتن هر يك از اين اطلاعات دقت به خرج بدهيد كه امكان تغيير با اطلاح آنها را نخواهيد داشت.

پس دادن بليط هواپيما بعد از خريد

بعد از اينكه از درستي مشخصات وارد كرده مطمئن شديد گزينه تاييد اطلاعات را فشار دهيد تا به بخش پرداخت الكترونيكي وارد شويد. در اين قسمت بعد از وارد كردن شماره كارت و مشخصات مربوط به كارت خريد شما انجام خواهد شد و بليط انتخابي تان براي شما صادر خواهد شد، شما بليط صادر شده را مي توانيد در ايميل تان مشاهده كنيد و يا اينكه وارد حساب كاربري خودتان در سايت ما شويد و در آنجا بليط خريداري كرده تان را ببينيد. بهتر است بعد از صادر شدن بليط از آن پرينت بگيريد و آن را در پيش خودتان نگهداريد تا زمان سفرتان برسد.

همانگونه كه ديديد خريد بليط هواپيما به آساني انجام شد و شما بدون اينكه زماني را هدر بدهيد و يا مجبور شويد به مكان خاصي برويد توانستيد بليط دلخواه خودتان را از سايت ما به راحتي خريداري كنيد. مسلما اين خريد طعم و شيريني سفرتان را دوچندان و خيال شما را براي شروع يك سفر مفرح و شاد آسوده خواهد كرد. براي اطلاع از مسير پرواز ها مي توانيد خيلي راحت در گوگل سرچ كنيد. راهنماي شما در اين باره Check flight status and plan trips on Google Home خواهد بود. شما مي توانيد زمان پرواز ها را به راحتي چك كنيد و بليط هواپيما را تهيه كنيد.

 

امتیاز:
بازدید:
[ ۳ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۲۵:۰۲ ] [ پاوه ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

خريد بليط هواپيما ايران اير
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب