خريد بليط هواپيما ايران اير
نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 94688
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

تا همين يكي دو سال پيش مسافران سفرهاي خارجي براي خريد بليط هواپيما به مقاصد خارج از كشور بايد بين آژانس‌هاي مسافرتي كه در روزنامه‌ها تبليغ مي‌كردند، يكي را با وسواس انتخاب مي‌كردند و بليط را با شك و ترديد مي‌خريدند.

بسياري از آژانس‌ها بليط را با نرخ بسياري بالاتر ارائه مي‌كردند و تقريبا هيچ آژانسي وجود نداشت كه بليط همه‌ي پروازها به همه‌ي مقاصد را داشته باشد. در نتيجه دست مسافر در انتخاب پرواز بسته بود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۲۳:۴۵ ] [ پاوه ]

شما براي اطلاع از قوانين تغيير و كنسلي بليط مي توانيد براي هر خريد بليط پس از جستجوي پرواز دلخواه تان در سايت خريد بليط هواپيما دل سفر، در صفحه نتيجه هاي جستجو با كليك بر روي گزينه مقررات پرواز از قوانين تغيير و كنسلي بليط مشخص شده از سمت خط هوايي موردنظر مطلع شويد و با مطالعه آن انتخاب و خريد مطمئني داشته باشيد.

اگر بليط خودتان را به صورت بليط سيستمي خريداري كرده ايد شما به هيچ وجهي نمي توانيد نسبت به تغيير نام بليط هواپيما اقدام كنيد. از طرفي هم اگر نام بليط هواپيماي صادر شده براي شما با مشخصات كارت شناسايي شما مغايرت داشته باشد از سوار شدن شما به هواپيما جلوگيري خواهد شد. پس در اين نوع خريد بليط مجبور هستيد بايد بليط سيستمي خريداري شده خودتان را كاملا كنسل كنيد و از نو يك بليط جديد خريداري كنيد. اين كار يعني بايد دوباره بليط بخريد و هزينه بليط اولي نيز به شما برگردانده نخواهد شد. چون اين اشتباه از جانب شما بوده و شما در وارد كردن مشخصات خودتان دقت نكرده ايد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۳:۱۷ ] [ پاوه ]

هواپيماي بوئينگ 737 (Boeing 737) يك هواپيماي مسافربري نسبتا كوچك، باريك پيكر و تك راهرو است و به بچه بوئينگ معروف است. اين هواپيما كه ساخته ي شركت بوئينگ آمريكا است، در سال ۱۹۶۴ طراحي شد و اولين بار در تاريخ ۹ آوريل سال ۱۹۶۷ به پرواز در آمد. مدل ابتدايي اين هواپيماي كارا و محبوب، طي مدت زمان كوتاهي با مدل طويلتري از اين هواپيما جايگزين شد و يك سال پس از پرواز اوليه با بكارگيري در ناوگان لوفتانزا، به كاربري تجاري رسيد. جالب است بدانيد تاكنون بيش از هفت هزار مورد سفارش ساخت بوئينگ 737 به اين شركت آمريكايي داده شده است كه بيشتر از پنج هزار فروند از آن ساخته و آماده ي تحويل شده است. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۳:۵۶ ] [ پاوه ]

واژه چارتر (Charter) در لغت به معني اجاره هواپيما و يا صندلي و در بعضي موارد اجاره كامل هتل و يا بخشي از اتاقهاي آن است. پرواز چارتر به پروازي گفته ميشود كه در آن كليه يا تعدادي از صندليها يك هواپيما توسط آژانسهاي مسافرتي اجاره گردد. در اين موارد به شركت هواپيمايي اجاره دهنده، چارتر دهنده و به آژانس اجاره كننده چارتر كننده اطلاق ميشود. اين نوع پرواز، بيشتر در مسيرهاي پر تردد مثل تهران – مشهد، تهران - كيش و ... كاربرد دارد و ممكن است براي يك مقطع بسيار كوتاه زماني و ايام خاص مثل ايام نوروز و يا براي مقاطع طولاني تر مثل تابستان يا حتي كل سال برنامه ريزي شده باشند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۲:۴۵ ] [ پاوه ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

خريد بليط هواپيما ايران اير
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب